Kallipso - producent rolet i żaluzji Kallipso www.kallipso.pl Kallipso www.kallipso.pl Kallipso Informacje o firmie Kallipso - rolety w Radomiu. Kallipso Jak wyglądają nasze rolety oraz żaluzje. Kallipso Formularz kontaktowy Kallipso   
Modułowa i intuicyjna w obsłudze: TaHoma® jest wysoko wydajną domową centralą sterującą do inteligentnych domów przyszłości.

TaHoma® Box jest mózgiem całego systemu. Komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi urządzeniami io-homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Jest podłączona do routera internetowego i nawiązuje kontakt z bezpiecznym serwerem, do którego masz w każdej chwili dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dostęp do strony https jest możliwy tylko z wykorzystaniem nazwy użytkownika i hasła.

Jak sterujemy techniką domową z dowolnego miejsca na świecie:
* Poprzez PC, notebook, tablet, smartfon z połączeniem internetowym, wydajemy polecenie np. 'opuść rolety na parterze'.
* Twoje polecenie przekazywane jest do serwera, a z niego to TaHoma®Box w Twoim domu.
* TaHoma® Box przesyła polecenie odpowiednim urządzeniom io-homecontrol®, które wcześniej przypisałeś do danej gupy ( np. rolety na parterze ). Polecenie jest wykonywane, a o jego statusie jesteś na bieżąco informowany. Dzięki informacji zwrotnej zawsze masz pewność, że polecenie zostało wykonane i nie napotkało na żadną przeszkodę.

Copyright © 2009-2014 KALLIPSO